privátní a průmyslová garážová vrata,
průmyslové brány, zábradlí
a plotové dveře, parkovací systémy,
dveře,automatické dveřní systémy,
rolovací mříže


Záruční podmínky a reklamační řád

Aktuální informace

Profil firmy

Jsme největším distributorem vratové a dveřní techniky německé firmy Tekla-Teckentrup v ČR v roce 2006,2007,2008 a 2009.

Firma Teckentrup patří již celá desetiletí k předním výrobcům dveří a vrat v problémových oblastech požární a protikouřové ochrany, zvukové a tepelné izolace i ochrany proti vloupání.

Rozsáhlý program dveří z oceli, nerezové oceli a hliníku splňuje v objektových stavbách všechny technické a architektonické požadavky. Inovativní nápady, nejmodernější technologie, prvotřídní materiál a precizní zpracování nabízejí projektantům, řemeslníkům a stavebníkům nejrozmanitější řešení. Široké spektrum designových variant a vybavení umožňuje atraktivní ztvárnění zapadající do každé architektury. Ať už se jedná o průmyslové, živnostenské a veřejné objekty nebo soukromou oblast, dveře Teckentrup spojují ve všech stavebních situacích požadované bezpečnostní normy s perfektním vizuálním řešením. Pravidelné kontroly jakosti v rámci DIN ISO 9001 jsou zárukou nejvyšší výrobní kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Jsme smluvním partnerem německé firmy GEZE pro automatické dveřní systémy.

Pohony otáčivých dveří GEZE garantují v nemocnicích,lekařských ordinacích a na toaletách požadavky na hygienu. Usnadňují provoz u hodně frekventovaných vchodových dveří hotelů i v domech pro postižené, či v domovech seniorů. Jejích instalace v budovách, ale i v domacnostech poskytuje pohodlí a komfort.

Naše výrobky


Provozovna:
HAVE 2000 s.r.o.
Sokolská 744
417 05, Osek
Fakturační adresa:
HAVE 2000 s.r.o.
Sokolská 744
417 05, Osek
Mapa serveru Na úvodní stránku Na úvodní stránku